• Úvod
  • Vedomosti z Café Kupé

Vedomosti z Café Kupé

Utorkový večer v Café Kupé sa už tradične vyznačuje súťaživosťou, nedočkavosťou, ale aj dobrou náladou a znalosťami súťažiacich, ktorí sú stálymi návštevníkmi vedomostného kvízu Múdry utorok. Členova tímov zbierajú body v štyroch súťažných kolách za správne odpovede, ktorých môže byť maximálne 40. Kvízové otázky sú zamerané na rôzne témy, súčasťou je aj obrázkové a hudobné kolo. Na poslednom stretnutí sa zúčastnilo sedem tímov. Po sčítaní bodov bolo poradie tesné, ale na prvom mieste skončil DARKSIDE s 35 bodmi a za ním IGOR, ARTEFAKT, ZEBRA, PITRSUITS, ZUZKIN TÍM a V ROHU. Každý tím si odniesol z kvízu zaslúženú odmenu. Teší nás, že ľudia trávia svoj voľný čas aj pri vedomostných aktivitách, ktoré sa stávajú čoraz viac populárnejšie. Aj Stuart Wilde hovorí: „Čím viac vedomostí a skúseností máme, tým jednoduchšie je vyhrať“.

Hlavným organizátorom podujatia bolo Krajské kultúrne stredisko v Žiline v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja. Priaznivcom vedomostných kvízov pozývame na ďalšie stretnutie, ktoré sa uskutoční 28. novembra o 18.00 h v priestoroch Café Kupé v Žiline.

Mgr. Viktória Svetkovská

Aktuality

Divadelný workshop

Krajské kultúrne stredisko v Žiline v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja pripravuje vzdeláv... Celý článok

Súťaže

Kam dnes

  • TRINÁSTA KOMNATA

    07. 09. 2018 08:00 - 26. 09. 2018 Makovického dom Žilina -výstava prác klientov domo...info
  • SENIOR COUNTRY KLUB

    25. 09. 2018 14:00 Makovického dom Žilina -stretnutie členov klubuinfo